Мережа груп

«Є у нас такі малята, всі зовуть їх ласунята,

Солоденькі всі вони, хоч і є вередуни.

Любим ми своїх малят, як матусі немовлят!»

Ранній вік – це особливий, несхожий на жодний інший, етап розвитку людини.   Завдання педагога - знайти шляхи та забезпечити розвивальне середовище для  максимальної реалізації розвитку психіки дитини, формування її особистості  в процесі активної діяльності, через яку відбувається пізнання навколишнього світу, набуття власного практичного досвіду.

«Креативні мрійники, творчі і завзяті,

безмежними дорогами знань, любим мандрувати»

Невимушена  атмосфера,  цікаві  види діяльності,  збагачене  інформаційне середовище, багатофункціональні іграшки, розвивальні ігри забезпечують розвиток здібностей, творчої активності дітей. Творчо-варіюючи форми організації навчання,  педагоги здобувають можливість дійти до кожної дитини.

«Рано вранці в дитсадок іде багато діточок,

в групу йдуть всі залюбки, бо вони здоров,ячки.

На гімнастику шикуйся про здоров,ячко турбуйся.

А ви не журіться в групу запишіться!»

Впровадження в освітній процес нових форм організації роботи з дітьми, які втілюють підхід орієнтований на особистість дитини, особистісне зростання в усіх сферах життєдіяльності і є могутнім засобом для виховання активного громадянина відкритого суспільства ХХІ століття.

«Не просто слухати, а чути,

не просто дивитись, а бачити

не просто відповідати, а міркувати.

Дружно й плідно працювати,

світ цікавий пізнавати»

Компетентний дошкільник – випускник – це не лише поінформована, обізнана, вміла особистість, а й особистість здатна адекватно діяти, самостійно приймати рішення, пристосовуватися до різних умов життя, визнавати реальні природні можливості, самовдосконалюватися.