Розмір оплати за харчування

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

(ЯСЛА-САДОК) )№ 9 «ЖАР-ПТИЦЯ» КАМ’ЯНСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

Н А К А З

10.01.2023                                                          м.Кам’янське                            № 4 / а/г

Про встановлення у 2023 році розміру плати для батьків

за харчування дітей у дошкільному закладі

У зв’язку з запровадженням на території України воєнного стану, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.12.2022р.№449 «Про встановлення у 2023 році розміру плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти Кам’янської міської територіальної  громади»,, наказу департаменту з гуманітарних питань № 8 а/г  від 09.01.2023 р. «Про встановлення у 2023 році розміру плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти Кам’янської міської територіальної громади на час воєнного стану».

НАКАЗУЮ:

1. Установити з 01 січня 2023 року плату для батьків за харчування дітей в дошкільному закладі в розмірі 65% та 35% бюджетної складової плати за дворазове  харчування дітей  на день
  • 26.00 грн. для дітей віком від 1 до 4 років (денна група)
  • 39.00  грн. для дітей дошкільного віку 4 до 6 (7) років (денна група
  1. Звільнити від плати за харчування::
  • дітей –сиріт, позбавлених батьківського піклування;
  • дітей – інвалідів;
  • дітей із студентських сімей;
  • дітей із сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім»ям»
  • дітей із числа сімей вимушених переселенців з території південної та східної частин України;
  • дітей із числа сімей учасників бойових дій
  • дітей з ООП;.
  1. Звільнення батьків від плати запроваджується після подання відповідних документів:
  • заяви про звільнення від плати
  • копії свідоцтва про народження
  • рішення виконкому про встановлення опіки над дитиною
  • довідки з лікувального закладу про інвалідність дитини
  • висновак  ІРЦ  (для дітей з спеціалізованих груп)
  • довідки про наявність пільг у сім»ї
  • довідки про призначення допомоги відповідно до Закону України «Про державну допомогу малозабезпеченим сім»ям», виданої органами праці та соціального захисту
  • посвідчення та довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції , забезпечені її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності Укр, відповідно до рішення виконавчого комітетуаїни.
  1. Надати 50% знижку від встановленого для батьків розміру оплати за харчування дітей сім»ям, які мають трьох та більше дітей.
  1. Для встановлення знижки за харчування 1 раз на рік батьками подаються документи:
  • заява про встановлення знижки за харчування
  • посвідчення багатодітної родини з управління праці та соціального захисту населення
  • копії свідоцтв про народження дітей
  • довідки з місця навчання дітей
  1. З осіб, які не подали необхідних документів щодо звільнення від плати  або зменшення розміру плати, плата справляється в повному розмірі.
  1. Плати за харчування дітей вноситься щомісячно не пізніше 10 числа поточного місяця, за який вноситься плата.
  1. Батьки сплачують за харчування лише за дні відвідування дитиною дошкільного закладу. За дні, коли дитина не відвідувала заклад (хвороба, санаторне лікування, відпустка батьків, літній оздоровчий період, тощо) плата з батьків не стягується.
  1. Відповідно до вимог «Інструкції з організації харчування в дошкільних закладах» не допускати випадків перебування дітей в закладі з перервою в харчуванні більше 4 годин.
  1. У разі несплати без поважних причин  батьками або особами, що їх замінюють плати за харчування дитини протягом двох місяців, здійснювати відрахування дитини з дошкільного закладу, повідомивши про це за 10 днів.
  1. Бухгалтеру Ліані П’ЯНИК. проводити розрахунки вартості сніданку, обіду, вечері та інформувати про це батьків.
  1. Бухгалтеру Валентині СКАЧКО.  вести облік дітей пільгових категорій. У випадках , коли довідки, перелічені в  п. 3,5 викликають сумнів в їх достовірності робити запит до підприємств, організацій, установ, які видали довідки, щодо необхідних уточнень. При виявленні факту недостовірності справляти плату для батьків за весь період, на який були звільнені від сплати.
  1. Ознайомити батьків з умовами оплати за харчування до 01.02.2023 року.
  1.   Контроль за виконанням наказу залишається за  собою.

Директор                                         Любов КОРЖ

Ознайомлено: