АТЕСТАЦІЯ ЗДО № 9 "ЖАР-ПТИЦЯ"

АТЕСТАЦІЯ - 2023 РІК

5 квітня в ДзГП Кам’янської міської ради пройшла Атестація – 2023. На засіданні атестаційної комісії ІІ рівня директором ЗДО № 9 «Жар-птиця» Корж Л.Й. була представлена презентація роботи на педагогів нашого закладу Пікінер О.В. та Макарову І.Г. Згідно з рішенням атестаційної комісії педагоги проатестовані на відповідність займаній посаді, Макарова І.Г. встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії». Вітаємо наших педагогів вони справжні професіонали, творчі, активні, прагнуть відповідати сучасним вимогам і постійно вдосконалюватися, підвищують свою самоосвітню діяльність. Іні Григорівні та Олені Валеріївні притаманні: психологічна та загальнокультурна компетентність, готовність до створення нових цінностей та прийняття творчих рішень, повага до дітей, потреба віддавати їм своє серце.

Найважливіші цінності будь-якого працівника освіти – це здатність розвивати, захищати, оберігати індивідуальність дитини. У нашому закладі працюють справжні фахівці своєї справи, творчі, натхненні, душевні та відкриті. Це однодумці, яких хвилює майбутнє не тільки дітей, а й держави. Вони прагнуть сформувати особистість, яка реалізувала б мрії про щасливу незалежну Україну.